Tālrunis:
+371 6722 3112

digitours_11_gadi.png, 9,8kB

Pieteikt ceļojumu

Singapūra - Bruneja- Bali

29.11.-11.12.2018.

Viena no biezāk apdzīvotajām valstīm uz Zemes, reģiona industriāli attīstītākā valsts, bijusī tirgotāju apmetne ceļā starp Indiju un Ķīnu, tagad- debesskrāpju pieblīvēts  biznesa centrs, lielākais naftas pārstrādes centrs Āzijā un pasaules intensīvākā osta- ik trijās minūtēs notiek kuģu kustība,-kāds iebrauc, kāds izbrauc; nakts mistēriju pilsētvalstī brauc izbaudīt daudzi ceļotāji, jo gaismu spēle debesskrāpjos atstāj neaizmirstamu iespaidu… ja ir kāda vieta, kur studiju nolūkā jābrauc pilsētu plānotājiem, tad tā ir Singapūra… 

Bruneja ir pretstatu un kontrastu valsts. Mošejas ar apzeltītiem kupoliem atrodas līdzās nabadzīgiem kvartāliem, kas celti uz pāļiem virs ūdens.

Brunejā ienākumi uz vienu iedzīvotāju ir vieni no augstākajiem pasaulē! Ļaudis dzīvo, ievērojot šariāta likumus, uzvedības normas valstī ir stingras. Brunejā ir aizliegta alkohola lietošana, nav naktsdzīves. Iespējams tāpēc Bruneju apmeklē ceļotāji, kuri patiesi vēlas iepazīties ar austrumu tradīcijām un vēsturi.

 Spožākais briljants Indonēzijas arhipelāga kronī ir eksotiskā Bali sala, kuru par savas atpūtas galamērķi iecienījuši daudzi kūrortu atpūtas baudītāji. Eksotiskā Bali sala ir īsts iespaidu kaleidoskops, emociju varavīksne un nebeidzams dzīves karnevāls, un tajā atradīsies vieta katram.

Sala pievelk tūristus ar pirmatnīgām dabas ainavām, tropiskiem mežiem un majestātiskiem vulkāniem, kā arī pirmšķirīgiem tropisko džungļu ieskautiem kūrortiem zilu lagūnu krastos.

 

Apskatīt brauciena programmu:   Programma (581.53 KB)